GK Mobilia olarak yenilenen, tasarım çizgimiz ile çağdaşlığı ve estetiği bir araya getirerek 34 yıldır mobilya sektörüne yol göstermekteyiz.

Rectanglle-21@2x_compressed-800x1000 kopya
Rectangle-20@2x_compressed-800x1000 kopya

GK Mobilia olarak yenilenen, tasarım çizgimiz ile çağdaşlığı ve estetiği bir araya getirerek 34 yıldır mobilya sektörüne yol göstermekteyiz.

Son yıllarda “Doğala Dönüş” mottosuyla tasarlanan ve hayata geçirilen doğal ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

HAKKIMIZDA

Hayatı şekillendiren geniş bir ürün yelpazesine sahip olan GK Mobilia, modern ve yenilikçi yaklaşımlarla yaşam alanlarına değer katar. Kaliteli ürün politikamızı müşteri beklentilerine uygun olarak şekillendiği zengin koleksiyonumuz, tüm müşterilerimizde beğeni toplar.

Beklenti ve ihtiyaçların en üst seviyede karşılandığı hizmet standartlarımız kurumsal bir anlayışla belirlenmiştir. Türkiye’nin dört bir yanına sevk ettiğimiz kaliteli mobilya hizmetleri, yaşamın tüm renklerini bir araya toplayarak gelişir. İlham veren tasarımların altına imzasını atan ekiplerimiz, teknolojiden aldıkları güçle her zaman daha iyiye ulaşmak için çalışır.

Üretim süreçlerimizdeki teknik operasyonlarımıza sanatı ve sanatçıyı dahil ederek bilinen mobilya üretim algısını değiştiriyoruz. Çünkü mobilya üretimlerimizin her aşamasında sanatını tam icra edebilen büyük bir ekiple yol alıyoruz.

Bu sayede markamızın sektöre değer kattığına inanıyoruz. Ürettiğimiz mobilya ile sağlamış olduğumuz memnuniyeti sürdürmeye ve yaşam alanlarınıza değer katmaya devam edeceğiz.

GK Mobilia,  ihracat çalışmalarını sürdürürken, her türlü güçlü ve büyük projeye imzasını atarak mobilya sektöründe önemini vurgulamaktadır.

GK Mobilia, yüzde yüz Türk sermayesiyle, Türkiye’de üretilmektedir.
GK Mobilia’nın başarısını, minimal tasarım, çağdaş ve estetik unsurlar oluşturmaktadır. 34 yıldır ikinci kuşak olarak kendini reformlara adayan GK Mobilia, sektöre yön vermeye tüm hızıyla devam etmektedir.

Her yıl koleksiyonlara eklenen yeni tasarımlarla  ürün yelpazesini genişletmektedir. Son yıllarda başlattığı “doğala dönüş” mottosuyla tasarlanan ve hayata geçirilen doğal ürünlerle isminden sıkça söz ettirmektedir.

Sektöre yön veren çizgisi ve yüzde yüz yerli üretimi ile GK Mobilia, 34 yıldır tasarım ve üretim kalitesini sürdürmektedir.

2021 KATALOG

GK Mobilia 2021 Kataloğu  incelemek için tıklayınız.

İhracat

Uluslararsı çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Kurumsal Çözümler

Proje çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Telefon

+90 224 715 7007


Email

info@gkmobilia.com


Fabrika

Mahmudiye Mah. 29. Mobilya Sok. No:19 Inegol/BURSA